Apie mus » Naujienos

Lietuvos dažasvydžio federacija Vilniaus sporto mugėje
Lietuvos dažasvydžio federacija Vilniaus sporto mugėje

Savaitgalį, spalio 3-4 dienomis, Vilniuje, šurmuliavo sporto mugė. Dvi savaitgalio dienas nuo ryto iki pat vakaro parodų centras LITEXPO alsavo sporto ir sveikos gyvensenos ritmu. Veiksmas abi dienas vyko keturiuose skirtingose erdvėse. Renginio lankytojai galėjo dalyvauti atvirose treniruotėse, paskaitose, taip pat renginio svečiai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su skirtingomis sporto šakomis ir jų atstovais. Taip pat vyko “K1″ pasaulio mėgėjų čempionatas bei įvairios kultūrizmo, fitneso bei gatvės gimnastikos varžybos.

Džiaugiamės, kad mes, kaip Lietuvos dažasvydžio federacija, taip pat galėjome dalyvauti šiame renginyje. Tai buvo išskirtinė patirtis. Lietuvos dažasvydžio federacijos stende svečiai galėjo išbandyti “reball” tirą, taip pat plačiau susipažinti su sportinio dažasvydžio žymekliais (markeriais) ir jų veikimo principu. Norinčių išmėginti tirą netrūko abi dienas, turėjome kelis aktyvius lankytojus, kurie užsukdavo vėl ir vėl. Taip pat nemažai jaunuolių domėjosi galimybėmis pradėti treniruotis Vilniuje ar Kaune, tai džiugina. Dažasvydis, daugumai žinomas, kaip aktyvi pramoga, todėl lankytojų dėmesį patraukė sportinio dažasvydžio markeriai bei filmuota sportinio dažasvydžio varžybų medžiaga. Dažasvydis, pristatytas kaip sporto šaka, daugumai LDF stendo lankytojų buvo nauja, netikėta ir įdomu.

Kalbant apie lankytojus, džiaugiamės tuo, kad Lietuvos dažasvydžio federacijos stendą aplankė ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. Meras taip pat išbandė “reball” tirą. Nuotraukoje galite matyti, kad meras markerį laiko taisyklingai, o ir šūviai skriejo tiesiai į taikinį.

Džiaugiamės turėję galimybe dalyvauti tokio mąsto renginyje. Sunku apsakyti renginio atmosferą. Matant besišypsančius žmones, kuriuos vienija aistra sportui apima puikus jausmas. Džiaugiamės galėję pilnaverčiai pristatyti dažasvydį ne tik kaip pramogą, bet kartu kaip aktyvią sporto šaką.

Už visa tai norisi tarti kelis didelius AČIŪ:

– “Dažasvydžio centro” vadovui Tadui Čypui bei jo komandai už puikiai įrengtą tirą, kuris tapo pagrindiniu LDF stendo akcentu;

– “AdGuru” vadovui Edvinui Kupčinskui už šaunų LDF stendo apipavidalinimą.

Taip pat ačiū visiems, kurie padėjo pristatyti dažasvydį Vilniaus sporto mugėje, norisi sakyti: iki kitų metų.