Apie mus » Naujienos

Finaliniame LTDL “Patriotas” etape triumfavo “Grizliai”
Finaliniame LTDL “Patriotas” etape triumfavo “Grizliai”

Sekmadienį, liepos 13-ąją, Kaune vyko finalinis Lietuvos taktinio dažasvydžio lygos “Patriotas” etapas. Šis taktinio dažasvydžio lygos sezonas truko du metus ir prasidėję 2013-09-29d. “Legiono” bazėje Kaune, sėkmingai finišavo vakar. Viso, keturių etapų eigoje, lygoje dalyvavo aštuonios komandos, kurios ir buvo apdovanotos.

Komandų susirinkimo metu, prieš pradedant turnyrą, organizatoriai informavo, kad artėjanti naujo taktinės dažasvydžio lygos sezono pradžia neišvengiamai pateiks staigmenų. Taktinio dažasvydžio lyga “Patriotas” bus atnaujinta ir taps patrauklesnė naujiems dažasvydžio žaidėjams.

Žaidėjų laukia du pagrindiniai pasikeitimai:

1. Nuo rudens prasidedančiame, naujame, LTDL “Patriotas” sezone komandą sudarys penki žaidėjai. Tokiu būdu naujiems žaidėjams taps paprasčiau surinkti draugų ar bendraminčių komandą startui varžybose. Taip pat, toks sprendimas turėtų įtakoti žaidimo tempą, mat žaidžiant didelėje teritorijoje baudos (1-4-1, 1-4-2 ir t.t.) tampa labai skausmingos. Mažesnis žaidėjų skaičius taip pat reikalauja daugiau judėjimo ir greičio.

2. Komandos, pagal pajėgumą bus skirstomos į pirmą ir antrą divizioną. Pirmame divizione bus kviečiamos žaisti mums jau žinomos komandos dalyvavusios lygoje ir šiemet. Pirmame divizione žaidėjai galės naudoti elektroninius markerius bei dėtuves, greitošauda bus ribojama iki 10,5 bps kaip ir yra dabar. Antrame divizione varžysis mažiau patirties turintys žaidėjai. Antrojo diviziono kovotojai galės naudoti tik mechaninius markerius, kuriuose nėra elementų ar akumuliatorių bei gravitacines dėtuves. Šis divizionas skirtas naujiems, pirmuosius žingsnius dažasvydyje žengiantiems žaidėjams.

Organizatorių pristatyti planuojami pakeitimai džiugina, linkime sėkmės juos įgyvendinant ir nekantriai laukiaume naujo Lietuvos taktinio dažasvydžio lygos “Patriotas” sezono pradžios.

 

Finaliniai 2013-2014m. LTDL “Patriotas” rezultatai:

I vieta – “Grizliai Plius” – 29055 taškai;
II vieta – “Dažasvydžio centras” – 27687 taškai;
III vieta – “Legionas” – 21223 taškai;
IV vieta – “Rezervas” – 20280 taškai;
V vieta – “Energy” – 8755 taškai;
VI vieta – “Vydas TM” – 4000 taškų;
VII vieta – “Grimeta TM” – 2383 taškai;
VIII vieta – “Samurajai” – 1531 taškas;